Gta Online ile ilgili

Oyunun güzel olduğunu görünce arkadaşlarla birer tane de biz alalım dedik.Yanlız şöyle bir problemimiz var.Ben oyuna girdiğimde arkadaşım 5 leveldi ben 3 leveldim.Ve haritada onun görebildiği beni göremediğim görevler vardı.Level farkından olduğunu düşündük.Sonra ben arkadaşa yetiştim ancak sorun devam ediyor.Hatta yeni bir sorun ortaya çıktı.Haritadaki mavi eventlerin hepsi kayboldu.Arkadaşlarınla bir oyuna girmek bu kadar zor olmamalı.Hele ki bir rockstar oyununda.Ayrıca hiçbir şekilde heist görevlerine de giremiyoruz.Tek yol gelenb daveti birinin kabul edip diperlerini invite etmesi.

Eğer bir çözüm yolu varsa önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

gta online hiç oynamadım ama benzer sorun diğer mmorpg'lerde instance farkından dolayı oluyor.

  • astaroth  (07.01.16 15:00:28)
mavi event simgelerini gizlemiş olabilir misiniz? sonradan öyle bir seçenek eklediler.

heist başlatmak için de level 12 olma koşulu var diye biliyorum.
  • gidici  (07.01.16 16:06:30)
siz aynı sessionda oldugunuza eminmisiniz? join friends in session gibi bir seçenek vardı ona tıklayıp aynı sessiona girin.

heist için daha erken. zaten ev olmadan heist başlatılamıyor. biriniz heiste girip diğerini çağıracak başka yolu yok.
  • dafuq  (07.01.16 16:20:12)
2-3 gün oynayarak oyunu biraz çözdük.ev aldık.Haritadaki mavi görevlerin kapatılıp açılmasını da öğrendik.Sanırım şuan 17 levelim ancak hala heist başlatamıyorum.Şöyle bir bilgi vereyim yanlız ben oyunun başında tutorial modunu geçmedim.Onunla alakası olabilir mi?

  • itcalledheavymetal  (09.01.16 19:08:29)