Erkekten arkadas olur mu

Bence olmaz bunu cok kere tecrube ettim eger eliniz yuzunuz duzgunse erkekten arkadas olmuyor arkadas siz ne kadar iyi niyetli olursaniz olun bir erkekle samimi olursaniz toplum gozunde direkt verecek formatina sokulursunuz
Su ana kadarkanka ayagi ceken hic bjr erkekten hayir gormedim hepsi hoslanip elde edemedikleri icin pislik yaptilar ve beni kizdirdilar
O yuzden erkektn arkadas olmaz
Kizdan da olmaz gerci
İnsanin en iyi dostu kndisi
Siz ne dusunuyosunuz

tamam.

  • bigbadabum  (27.12.15 02:21:23)
"Hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez." Freud ağabey.

edit: herkes birden kişiliği mükemmel insan olmuş jkdfhldfhd. bu böyle beyler kusura bakmayın. sizler mükemmel kişilikte arkadaşıyla asla sevgili olamayan y*arak kürek tiplerden arkadaş edinebilen insanlar olabilirsiniz ama erkeklerin %90ı böyle değildir ve çoğunun yakın arkadaşıyla sevgili olabilitesi vardır. ha bu şimdi bunu söyleyen benim de böyle olduğum anlamına mı geliyor? hayır. ben insanları anlattım.

ayrıca sözde olmaz demiyor istemez diyor. freud sözleri boşa atılacak bir adam değildir.
  • freetakilir  (27.12.15 02:33:15 ~ 03:57:30)
İnsanlar çekici bulmadıkları kadınlarla ya da erkeklerle arkadaş olmazlar.
Sosyal alanda görmek istediğin kişiler de cinsel açıdan çekici bulacağın kişiler oluyor bu yüzden.

Kanka ayağı dediğiniz şeyin nedenleri tartışılabilir. Sizin davranışlarınızdan üstü örtük bir anlam üretip sizi büsbütün kaybetme riskini göze alamamış demek ki o erkekler ancak bu onların bir kişilik sorunu olduğu gerçeğini de değiştirmiyor. Hoşlandığım bir kadını elimde tutmak için kanka numarası yapmayı ben kendime yakıştırmazdım. Ciğercinin kedisi gibi bekliyorsun ve hoşlandığın halde onun başkalarına olan ilgisini izleyip üzülüyorsun. Belki bir gün bana da yönelir diye de umutlanıp niyetini açık etmiyorsun. Bu bir özgüven sorunu.
Benim niyetim onu elde etmekse açık olurum. Ancak; bir kadına asılmamam için ona kankam ya da kardeşim gibi ünvanlar vermem gerekmez. Bu toplumsal bir problem insanlar başkaları için tehdit oluşturmadıklarını belli etmek için bu tür hitaplarda bulunma gereği duyuyor. Ortaya bir samimiyetsizlik çıkıyor.

Siz size kanka diyen birine engel olmuyorsanız bu sizin de bu ilgiden memnun olduğunuz ve onu kullanmaya teşne olduğunuz anlamına da geliyor.

Birey olmak ve birey olarak iletişim kurabilmek önemli.
  • kalemdefter  (27.12.15 02:46:12)
Yıl 2016 Freud'u sallayan kalmadı hâlâ Freud yazıyorlar. İnsanlar çekici bulmadığı kadınlarla arkadaş olmazlar diye bir şey yok. Çok yakın bir kız arkadaşım var, kendisini zerre çekici bulmuyorum. Asıl bu yüzden iyi arkadaş olabiliriz çünkü aramızda bir şey olma ihtimali yok.

  • i was made for you  (27.12.15 02:48:24)
Seksten sonra herseyin degisecegini dusundugumuz icin bu yanilgi normal bence. Tavla oynamakla seks yapmak arasinda cok bir fark yok kavramsal olarak. Ha ask sevgi filan diyorsaniz o sular benim boyumu asar.

  • isleten adam  (27.12.15 09:43:11)
Cevap: olur.

Ancak erkekler kadınlar gibi daha baştan bir kişiyi ya arkadaş ya potansiyel partner havuzuna atıp sonradan asla oradan çıkarmamazlık yapmıyorlar. Yani erkek seninle arkadaş olur, içten içe beğenebilir, belki 5 yıl sonra hamle yapar, belki yapmaz öyle kalır onu bilemem.

Ama genellikle o arkadaşlık ilişki sınırını geçme erkeklerde daha yaygın çünkü zaten sınır biraz daha belirsiz, kadınlarda ise çok daha kesin çizgilerle ayrılmış durumda.

He bunun sebebi biyolojik midir kültürel midir ikisi birden midir o uzun bir tartışma.
  • utanan ayi  (27.12.15 09:56:08)
erkekten insan bile olmaz olamaz çünki

  • e a p  (27.12.15 10:01:11)
olmaz.

  • Alt4y  (27.12.15 10:07:04)
Üniversiteden 4 tane arkadaşımla konuşuyorum 3ü kız 1i erkek.

Zerre cinsellik düşüncem yok güzel bir eşim güzel güzel arkadaşlarım var. Eğer siz bu mantalitede yaşayıp birde bunları edebi argümanlarla desteklemeye çalışıyorsanız sizde bir sapkınlık vardır.

Derviş'in fikri neyse zikride o olurmuş misali.
  • gozu acik sevisen yahudi  (27.12.15 12:52:17)
%60-70 haklısın.

  • kupigometa  (27.12.15 13:08:24)
açık gözle sevişmeye utanmayan yahudi kardeş,

bir duyurunda bekar ve canı sıkılan bir insansın, ötekinde birden eşi olan ve hayattan keyif alan birine dönüşüyon. bu kadar troll yetmedi bir de sen çıktın başımıza.

www.eksiduyuru.com
  • del piero10  (27.12.15 13:21:49 ~ 13:22:44)
bu ne iğrenç bir soru.

  • masa penisi  (27.12.15 13:23:34)
Ekşi duyuruya "Mallara atma" özelliği gelmeli...

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (27.12.15 13:33:40)
@del piero10

Evet bekarım ve eşim var olamaz mı? Senin sevgilin, nişanlın eşin değil mi? Eş kavramı sende bir tek karı koca olmayı mı çağrıştırıyor?

Ailemin yanında yaşıyorum medeni halim bekar aileler arası söz kestik geçenlerde, ama dünya kadar güzel bir eşim var. Karım değil bak güzel kardeşim eşim.
  • gozu acik sevisen yahudi  (27.12.15 21:08:24)
Demisekseül ne demek araştır. Öyle birisi olarak söylüyorum, şeyimde bile değilsiniz afedersin. Şükrü abiden farkın yok. Ondan daha estetik ve seksi olabilirsin evet ama pek şeyimde değil.

Bir de kezbansın bence.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (27.12.15 21:32:53)
en yakın arkadaşlarım erkek olduğu için katılmıyorum. size kanka ayağı yapanların zaten sizinle arkadaş olmak gibi bi amaçları baştan olmamış. arkadaşlığın cinsiyeti olmayacağını düşünüyorum şahsen.

  • bana bir nick verin  (28.12.15 15:15:06)