Sizi cok mu bunaltiyorum?

gormezden geliyorsunuz biliyorum
Cevap vermiyorsunuz bile
Konusmayi cok seviyorum ama kimse beniml konusmuyor
Gercekten cok uzgunum
Eskiden benden hoslanan ve beni dusurmek isteyen erkekler benimle cok konusurdu ama sevgilime asik olali beri hepsini engelledim
Artik siz varsiniz sevgili duyuru
Ve yalniz ben

git yat uyu.

  • kuzey li  (27.12.15 02:11:31)
Chat var asagida, connected to me linkleri veren gruplar var, eksi sözlük dertlesme hatti var, yabanci dil varsa sadece dertlesebilecegin binlerce site var, reddit var, duyuruda özel mesajdan dertlesen insanlar var.

Sorunlarin genellikle bencillik kokuyor, farkli bakis acilarindan uzak. Hediye almadi diye soru olmaz, ne yapabilirim düzeltmek icin diye olur. Ya da bunaltiyor muyum, rahatsiz ettiysem özür dilerim deme, dertlesmeye vakti olanlari chate cagir, ya da dertles, ama ayni konulari tekrar tekrar konusmak istemiyorlar genelde. Normal.

Bu saatte zaten yanit bekleme saat 3 olmus, saints row oynarken mola veriyorum araya. Krismis baska güzel. Kafa dagitmak istersen oyun öneririm.
  • aynadakiyabanci  (27.12.15 02:13:14)
bana ne senin derdinden? bunalmıyorum.
buram buram trol kokuyorsun.

  • bigbadabum  (27.12.15 02:20:43)
ben iyi niyetli olduğunu düşünmek istiyorum hala. o yüzden tavsiyem flood yapmaman yönünde olacak. yenisin, içinde birikmiş birçok konu var ama burada anasayfayı işgal etmen pek hoş karşılanmaz. bugün yaptıklarını alışkanlık haline getiren biri vardı zamanında. bir yaptı, iki yaptı, sonunda uçuruldu.

edit: uçmasına da el birliğiyle neden olmuştuk. bununda altını çizeyim.
  • air  (27.12.15 03:11:46 ~ 03:24:01)
Boş yapma!

  • sokratesindamadi  (27.12.15 05:01:35)