Toplum disi olan herseye troll denmesi

Bisey toplum disiysa normalden farkliysa neden troll deyip duruyorsunuz? Demek ki yasadiklarim gercek hayatta baskalariyla paylasamayacagim seyler ve gelip bu yuzden buraya yaziyorum. Herkes ayni olmak zorunda mi?

trollsün çünkü, daha başlıktan senin olduğun anlaşılıyor. tebrik etmek lazım gerçi baya dikkat çekiyorsun demek ki skljdklsajdklsjd

edit: bir de toplum dışı olan herşeye troll demiyoruz. troll duyuruları anlaşılıyor çok.
  • acukali ekmek  (26.12.15 20:08:41 ~ 20:10:17)
Ulan hayatim troll tadinda demek ki ben napayim

  • cookieki  (26.12.15 20:11:14)
Tatlı ile ilgili sorun ne trol olduğunu gösterdi. Hayatım trol tadında diyorsun da hiçbir normal insan üzgün anımızda tatlı yedi diye saçmalamaz bence. Geçmiş olsun.

  • buffy de vampir sayılır  (26.12.15 20:13:21)
Ben bunu erkek arkadasima da soyledim su animizda oturmus karnimda tatli yiyorsun dedim ve ciddiydim benim uzuntuden kac gundur bogazimdan lokma gecmedi

  • cookieki  (26.12.15 20:18:56)
toplum dışı değil, samimiyetine inanmadıkları herşeye.

senin için çok gerçek olabilir ama insanlar öyle bir ihtimal vermiyorlarsa, yaşadıkların ya da algılayış tarzın fazla uçuksa troll oluverirsin.
  • gloomystorm  (26.12.15 21:19:56 ~ 21:20:23)