Sevgilim beni darp ettikten sonra engelledi

Boğazımı sıktı evi terk etti ve anında facebooktan engellemiş. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Güya beni görüp hatırlamamak içinmiş. Kızlarla rahat rahat iş pişirmek için olabilir mi?

Kızlarla rahat iş pişirmek isteyen biri sizin boğazınızı darp edecek kadar celâllenmemesi lazım, degil mi?

  • berhudar ol evladim  (23.12.15 20:36:17)
Bence esas soru sen neden engellemedin olmaliydi. Ben bu kadinlari anlamiyorum arkadas.

  • condom kurşunu  (23.12.15 20:36:31)
siz duyuru'ya sarin diye olabilir.

  • e haliyle  (23.12.15 20:37:49)
yerinde olsam duyuru açacağıma hemen gider darp raporu alır akabinde emniyete şikayet ederdim. sebebini de ifadesinden okurdum.

  • bacardicola  (23.12.15 20:40:05)
bence çok mantıklı. facebook'dan birini engelleyince, o kişiyle olan tüm hatıralarınız da engelleniyor beyin tarafından. doğruyu söylemiş adamcağız.

  • krang  (23.12.15 20:44:58)
trollsün değil mi?

  • kumulatifvergimatrahi  (23.12.15 21:17:11)
trollsen komik değil, değilsen trajikomik.

siz ancak öldürüldüğü zaman mı kendini savunmayı öğrenenlerdensiniz kuzum?
  • kupigometa  (23.12.15 21:20:24)
canım. seni tek tedirgin eden ve meraka saran engelleme nedeni mi?. darp normal mi yani? hayatı paylaşmak, ortak zevklerden hayat kurmak için birleştiğin birinin canını o yaratmış gibi istediğinde boğazına sarılması normal mi? trollükte bir yere kadar be canım.

  • gulsum  (24.12.15 16:11:57)