Sinirlerime hakim olamiyorum

Erkek arkadasim beni dinlemedigi, bana bagirdigi ve aciklama yapmayarak beni sucladigi zamanlarda kendimi kaybediyorum ona saldiriyorum vuruyorum. O beni sakinlestirmek yerine karsilik veriyor. En son da bogazimi sikti. Savunma olarak da sana bisey yapmadim kendimi savundum diyor. Kavga edince agzina geleni soyleyip benim konusmama izin vermeden beni dinlemeden evi terk etmek istiyor ben de gitmesine izin vermiyorim ve birbirimize giriyoruz. Bir haftadir mesajlarina cevap vermiuorum gorusmeyi de dusunmuyorum. Sizce kim hakli?

Görüşmeyi düşünmemeye devam et ve psikologa görün.

  • lcha  (23.12.15 11:08:10)
İkinizde de sorun varmış gibi geldi bana. En güzeli görüşmeyin kesinlikle. Sen de en kısa zamanda psikologa git.

  • fraise  (23.12.15 11:09:50)
kadına yönelik şiddet konusunun ne denli "ama"sız suç olduğunu kadınların bile kabul etmemesi üzüyor. bu muameleye maruz kalıp haksız olmana ihtimal veriyorsun. geçmiş olsun bu arada.

  • dinsiz adam  (23.12.15 11:10:28)
kim haklı sorusunu cevabı için bunlar yetmez
görüşmeyin +1

  • basond  (23.12.15 11:11:05)
Kimin haklı olduğuna karar vermek için olayı neden bu boyuta geldiğini de anlatman lazım kimse kimseye durduk yere bunları yapmaz.

Her ne olursa olsun kadına şiddet acizliktir.
  • gozu acik sevisen yahudi  (23.12.15 11:13:15)
ayrilin.

  • e haliyle  (23.12.15 11:41:53)
sanırım bu ilişkinin vadesi dolmuş

  • steve rogers  (23.12.15 11:42:18)
Ne savunması,elinden gelse fukara sümüğü gibi fırlatıp atacakmış.

  • tasliyol  (23.12.15 11:45:52)
İşin içine şiddet girdiyse zerre saygı kalmamış aranızda. Kendinizi daha fazla üzneyin. Ha kimisi kavgadan gürültüden zevk alıyor, öyleyse aynen devam.

  • i ve been mistreated  (23.12.15 11:53:40)
İkinizde de sorun var gibi, şiddete başvuracak raddeye nasıl geliyorsunuz bir ilişkide, hayret ettim. Oturup konuşun bence haklı haksızdan önce, vuruşarak bir yere varmazsınız.

  • omer haybo  (23.12.15 12:18:05)
Bence de ayrılmanız ve özellikle senin psikoloğa gitmen gerekiyor. Bu normal değil kesinlikle.

  • roket adam  (23.12.15 12:30:25)
kardeş, kimin haklı olduğu değil, kimin hayatta kaldığı önemli böyle durumlarda :s çok afedersin ama iki 'manyak' birbirinizi bulmuşsunuz, birinizden birine zarar gelmeden ayrılın gözünüzü seveyim.

  • manuel mandalina  (23.12.15 14:20:16)
sızın gıbı kadınlara her sey mustehak. boyle barzoları sevgılı dıye alıp koynunuza sokuyorsunuz.

eksisozluk.com

aslında ataerkillik süper lan böylelerini gördükçe neden tam bir hayvan olmuyorum diyorum. biz neden kadına birey gibi davranıyoruz ki amk.
  • jangling jack  (23.12.15 14:32:34)
Bağırmaktan sonrasını okumadım.

Adamın götünü keserim. Net.

Sen kimsin bana bağıracaksın.
  • mza  (23.12.15 14:35:43)
Bir de muhtemelen ya trollsünüz ya da bu nick 2. hesabınız.

ya var ya stabil, her şeyden uzakta, hayatı işi gücü olan bir insan olarak dellendim yeminle burda.

önceki duyurularınıza da baktım. boğazımı sıktı ölmediyse mölmediyse ne demek? niye şikayetçi olmuyorsunuz? yarın öbür gün gazetelerde haberiniz mi çıksın. hey allahım yaa. şiddet mi seviyorsunuz?

acil tarafından çözümü bulun. bu da ayrılmak gibi gözüküyor. (ki buradan birine direkt ayrılın demek, akla ilk geleni söylemek olur ve sağlıksız olur kanaatimce ama maalesef durum bu)

uzak durum böyle şeylerden. hayır gelmez.
  • mza  (23.12.15 14:41:29)
selam, bence troll'sunuz.

degilseniz şayet ben her ikinizin de acilen destek almasını öneririm.
  • whatyougetiswhatyoudid  (23.12.15 17:28:55)
ikinizde manyaksınız, güzel bir ilişkiniiz var, bence bozmayın

  • KaraSakall  (23.12.15 18:27:44)
ikiniz de sorunlusunuz. ayrılıp başkalarının hayatını bozmayın, devam böyle..

  • dafuq  (23.12.15 18:48:16)
hll,spr,devam

  • limoncello  (23.12.15 19:00:36)