Garanti bonus kredi kartı kapatma

Sonunda garanti kredi kartımı kapatayım diyorum. 60-70 lira borcu var, ocak başı hesap kesim, şimdi borcunu eft ile ödeyip, telefon ile kapttırabilir miyim? Yasal olarak hesap kesim beklememe gerek yok dimi? Ve şubeye gitmem lazım mı?

Teşekkürler

borcunuzu erken kapayıp kartı kapattırabilirsiniz, müşteri hizmetleri yapar. şubeye gitmenize gerek yok. hatta internet şubesi kullanıyorsanız ordan yapmayı bi deneyin önce.

  • animalman  (22.12.15 14:53:31)
2 ay önce kurtuldum o dertten. internet şubesinden hesap kapatılabiliyor ama kredi kartı kapatılmıyor diye biliyorum. yanılıyor da olabilirim. telefonla halledersin en kötü. tek sıkıntı 4-5 kere farklı yollardan, önüne bişiler atarak seni kapatmamaya zorluyorlar. 2. de "1 milyon dolar verseniz de kapattırıyorum" dememe rağmen üstüne 3 kere daha sordu kadın :(

  • washe  (22.12.15 14:56:10)
kartın borcu olsa bile kapatabiliyorsunuz kartı. borcu da zamanı gelince veya daha önceden, bu size kalmış, istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. ama ilk seferde kapatmıyolar 2-3 kere geri arıyolar, bilginize.

  • çamur  (22.12.15 15:04:59)
Kredi kartımı kapatmama rağmen ödenmemiş borcunuz için yasal işlem başlatılacaktır diye mesaj alıp gitmiştim garantiye. 2.13 lira gibi bir borcum çıktı, nasıl olur kartın tüm borcunu ödemiştim diyince taksitlerden doğan fark bu demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam, bankacılar daha iyi açıklarlar. Bunu da takip etmek lazım kartı kapattıracaksanız.

  • tequila rainbow  (22.12.15 15:05:18)