s6 edge alayım mı? s7'yi mi bekliyeyim?

Yılbaşında ucuza telefon alabiliceğim bi ülkeye gitme fırsatım doğdu. Ne zamandır galaxy s6 edge düsünüyodum ama sonra s7 haberleri gelince onu beklemeye karar vermiştim. Simdi böyle bi durum olunca hevese geldim yine. Su an s4 kullanıyorum. Idare ediyorum aslında. S7 çıkana kadar idare eder beni. Şubatta tanıtılacak diyolar s7 için. Sizce napayım s6 edge alayım mı yoksa s7 beklemek daha mı mantıklı şu durumda. Siz olsanız napardınız?

android pişmanlıktır der ve uzaklaşırım bu sorudan...

  • rentts  (16.12.15 13:30:35)
s7'yi alma arefesindeyken de s8 falan haberleri çıkar sonu yok bu işin:) 6 ayda bir yeni model çıkıyor zaten.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (16.12.15 13:32:00)
Bekleyebilirsin, en geç nisanda raflardaki yerini alır. Fakat dolar seyrinden kaynaklı pahalıya mal olabilir :) Bir 300-400 dolar kenara koymakta yarar olabilir :D

  • atom karincanin torunu  (16.12.15 13:54:08)
s6'yı normalden ucuza alacaksın, s7 çıkarsa Türkiye'den üstüne hayvan gibi vergi vs binmiş fiyatlardan alacaksın dimi?(o ülkeye bi daha gitmeyeceksin yani?)

S6 al geç bence gitmişken gayet iyi telefon. Turist olarak gidiyorsan tax-free olayını da yaparsın oh daha da ucuza gelir.
  • rodriguez2  (16.12.15 14:03:56)
@rodriguez o ülkeye iş için bi daha gitme ihtimalim var aslında. ben gitmesem bile gidecek arkadaş fln mutlaka olur. ama şu snapdragon 820 benchmark sonuçları fln benim de kafamı karıştırıyo. çok acil bi ihtiyacım da yok gibi. s7 bekliycem sanırım.

  • quas  (16.12.15 14:17:42 ~ 14:18:05)
s6 edge çok güzel telefon kibarlığı hafifliği ve ekran kalitesi ile gerçekten alınacak bir telefon bence.

android pişmanlıktır diyen apple fanboylar elinde şarj aleti ile cafelerde hala yhaa şunu bir şarjaa takabilir miyiz acabaaa diye ağız eğmeye devam etsinler. 3 yıl sonra apple su geçirmez teknolojisi ile gelir ve mükemmel bir yenilik diye yıkarlar burayı :D
  • gozu acik sevisen yahudi  (16.12.15 14:35:25)
@gasyahudi apple'la ios'la fln asla isim olmaz zaten android varken. Bu kere kullandım bi daha tövbe. Aklımda zaten galaxy edge serisi var kesin ama s7 için 5 6 ay daha beklemeye gerek var mı ona emin olamıyorum.

  • quas  (16.12.15 14:53:10 ~ 15:13:25)
s6 edge plus al.

5.7 inç olmasına rağmen çok rahat tutuluyor telefon. benim 5.5den çok daha rahat.
  • aşksız prens  (16.12.15 14:59:18)
@aşksız prens edge plus boyut olarak büyük kaçar biraz. telefonu genelde kot cebinde taşıdığım için normal boyutlardaki telefonlar bile bazen sıkıntı yaratabiliyor. o yüzden edge plus, note serisi fln direk eliyorum.

  • quas  (16.12.15 15:06:16)