mcafee premium

bu anti virüsten geçen sene 30-Tl diye 1 yıllık üyelik almıştım, bu sene bana hiç bir şey sormadan kartımda 150-TL üyelik ücreti çekmişler, otomatik yenileme diye bir şey varmış tabi benim bundan haberim yok, benim kabul ettiğim hizmet sözleşmesinde "Bir yıllık veya daha uzun süre için bir abonelik satın aldıysanız ve McAfee yazılımınızdan memnun değilseniz, bu yenileme bildiriminden sonra 60 gün içinde eksiksiz geri ödeme talep edebilirsiniz." diyor ancak ne firmaya ulaşabiliyorsunuz ne de online şikayetlere geri dönüyorlar. Ben bununla ilgili ne yapabilirim, nereye, nasıl şikayet edebilirim? mağdur tüketiciyim :( yardım edin.

Yalnız değilsiniz. Geçmiş olsun. www.sikayetvar.com

  • teknikekip  (09.12.15 08:33:25 ~ 08:33:34)
önce bankayı ara direkt iptal etsinler benim iznim dışında çekildi de, hemen fark ettiysen daha onay aşamasındadır zaten.

  • kimlanbu  (09.12.15 08:47:48)
Malesef çekildikten 10 gün sonra kadar fark ettim, iptal için bankaya başvurdum ancak bir sonuç çıkacağını sanmıyorum.

  • koynundakiyilan  (09.12.15 08:53:40)
izlediğim yolu belirteyim belki ilerde bir gün faydalanan olur, internetten tüketici şikayeti oluşturdum, bugün gidip hakem heyetine ıslak imzalı dilekçeyi teslim edeceğim.

Firmanın unvanı , adresi, vergi kimlik numarası gibi bilgiler istendiği için onları burada belirteyim,

Firma Unvanı: MCAFEE TURKEY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Adresi: NİSPETİYE CAD.AKMERKEZ B3 BLK. KAT.8 ETİLER
Telefonu: 0(212)366-47-00
Vergi Kimlik Numarası: 6130781268

Sonuç alındığında bu duyuru güncellenecektir.
  • koynundakiyilan  (09.12.15 09:58:36)