Rüyasız uyku için yapılabilecek bir şey var mı

Antidepresan kullanımıyla alakalıdır muhtemelen ama bunun önüne geçmek için yapılacak bir şey yok mudur? Nebiliim bi kocakarı ilacı tarif edin şu karışımı içince deliksiz uyuyosun gibi ya da başka bir şey ne olursa. Delirmenin eşiğindeyim çok uzun sürüyor gibi gelen aşırı canlı ve bilinçaltımın pisliklrini yüzüme yüzüme vuran fantastik rüyalar yüzünden. Arada bir on yirmi dakika uyuyakalınca bile rüya timeline'ında korkunç günler geçirmiş olmanın ağırlığıyla uyanıyorum imdat ya.

Bana da tam tersi lazım. O kadar sıkıldım ki artık. Robot gibi şarj olmaya yatıyormuşum gibi geliyor.

  • Atimi  (03.12.15 02:28:06)
@Atimi Normal şartlar altında severdim rüya görmeyi, kabuslardan bile haz alırdım bir şekilde ama bu sıralar muhtemelen de kullandığım ilacın yan etkisi olarak olarak bu durum katlanılmaz hale geldi. Sanki psikopat bir deneye kurban gidiyorum her uyuduğumda, uyku ne güzel bir sığınaktı artık dinlenemediğim gibi korkuyla bekliyorum dalacağım anı. Sıkıcı uykularınızın değerini biliniz.

  • hats  (03.12.15 02:35:54)
yastık altına taze nane, iyi rüya için doğranmış portakal kabuğu

  • Big bada bum bum  (03.12.15 03:53:55)
kelke olsa ama yok. tek yapabileceğin uyumadan önce mutluluk hormonları salgılatacak ve rahatlatacak birşeyler yapman.
mesela spor ve ılık duş, rahatlatıcı bitki çayları, nefes egzersizleri, kahve (benim uykumu kaçırmıyor, tam tersine uyurken güzel rüyalar görmemi sağlıyor) mastürbasyon ( ciddiyim çünkü aynı şekilde rahatlatıp mutlu eden hormonlar salgılanıyor)

  • innerbliss  (03.12.15 08:41:04)