Çok ucuz tablet hakkında

Merhaba aşağıda linki mevcut tablet için alsam mı kararsızlığı yaşıyorum, oyun oynamam, film-dizi amacı ile daha çok istiyorum, televizyona bağlayarak izlerim diye düşüncelerim var bu noktada yorumları alabilir miyim? Ipad al diyecekler direkt bir şey yazmasın çok rica ederim.

Not: bu arada tablet lenovo üreticisinden ve a101 modelinin aynsının lenovo yazmayan hali.

m.aliexpress.com

tavsiye değil de bir şey sorayım. sim kart takılabidiği için yasak değil mi bunlar, gümrükte sorun çıkmaz mı?

  • jepa  (30.11.15 01:50:20)
@jepa @lunedor evet, yasak. gümrükten geçmez. sadece wi-fi olan modellere bakmanız gerek.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (30.11.15 03:14:55)
Bilgi için teşekkürler, son olarak şunu sorayım, bu tip tabletlerin hdmi çıkış çözünürlüğünün ekran çözünürlüğü ile sınırlı olabilitesi var mı? Yani mantıksal olarak olmaması gerek de çinlilerin denişik icraatları olabiliyor.

  • lunedor  (30.11.15 06:57:44 ~ 08:58:31)
@lunedor, yok merak etmeyin, ekran çözünürlüğü ile sınırlı olmaz.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (30.11.15 13:42:00)
bu kadar uğraşacağınıza gidin amazon fire 7 tablet alın. borderlinx.com ile getirebilirsiniz. hem ucuz hem de ne idiğü belirli. en azından bir süre yazılım desteğin olur. 50 dolares. black friday'de 35 dolara düşmüştü.

  • simbolmina  (02.12.15 21:09:45)