sözlük hesabı satmak

1) nasıl satılıyor? önce para transferini bekliyorsun, sonra email adresini değiştirip hesabı satın alan kişiye hediye mi ediyorsun email adresi şifresiyle beraber?

2) satmak yasak mı? duyuruda ben satılık ilanı görüp duruyom.

1. keyfine kalmış. güveniyorsan önce hesabı ver sonra paranı al.
2. yasak değil..

  • nrmnm  (22.11.15 13:28:58 ~ 13:29:08)
nasıl istiyorsan öyle satıyorsun. karşıdaki kişiye güvenine kalmış.

yasak falan da değil kim takip edecek hem onu :)
  • ayna bugusu  (22.11.15 13:29:05)
satici olarak hic bir zaman urunu verme, once para sonra urun.
sen dolandirici da olabilirsin tabi ama bu durumda olmadigini varsayiyoruz/biliyoruz, bu yuzden karsidakinin sana guvenmesini bekleyebilirsin kosul olarak yada ornegin acelen vs varsa bu guveni saglamak icin bi yol bulabilirsin.

direk banka hesabina havale olabilir, sahibinden gibi siteler olabilir ama onlarin aldigi komisyonu da hesaba kat.
paypal'i onermem cunku isterse parayi geri cekebilir.

150 ideal su aralar.
gecenlerde 250den koyan vardi adamin acelesi yoktu, alan denk gelirse diye yem bekliyordu.
nick alti bos diye pazarlayabilirsin sana kalmis bu yuzden normal piyasadan 20tl fazla diyebilirsin atiyorum.

yasak ama yakalanmazsan sorun yok :D nasil yakalicaklar bilmiyorum.
yazin arkadasinkini sattik 150den ertesi gun gitti.
  • jedilance  (22.11.15 13:54:16)
diyelim ki aldık bir hesap. satıcının bir şekilde "hacklendi abi valla bak" falan deyip geri alamaması için ne yapmak lazım ?

  • arnatuile  (22.11.15 14:44:46)
gittigidiyor.com gibi sitelerden güvenle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. dolandırılma gibi bir korkunuz olmasın.

  • her gece aç  (22.11.15 14:46:10 ~ 14:46:40)