İzmir - İstanbul nakliye

İstanbul'a yerleşeceğim için bir kısım eşyayı naklettirmem gerekiyor.

Büyükçe bir çalışma masası, çalışma sandalyesi, iki adet PC, XBOX, bavullar, TV falan gibi bir içeriği var. Koltuk takımı var bi de hah.

Böyle bir tecrübeye haiz arkadaş var mı içinizde? Biz geçen gün naklettirdik, şu kadar istiyolar falan gibi bir rakam verebilecek olan? Yoksa astarı yüzünden pahalıya gelir, koltukla masayla uğraşma hiç, oradan alırsın mı dersiniz.

bence hiçbiri kalmasın, ambar denilen bir olay var ucuza taşıyorlar her şeyi. eşyalarınız pek süper değilse ambara taşıtın. pek özenli taşınmıyor ama ucuza taşınıyor. bilgisayarı da kendiniz götürüverirsiniz travegoyla.

  • demre  (08.10.09 11:52:12)
taşıncak eşyalar çok önemsiz değilse ambarı tavsiye etmem. nakliye de epey tuzlu olur. bence istanbul'dan al. demirkapı var, eyüp'ün yukarısında. bu dediğin şeyleri ordan ucuza temin edebilirsin.

  • çino  (08.10.09 12:20:39)
yaa adam tv pc filan diyor :) ambar olmaz kesinlikle içine ederler o eşyaların propontis in dediği gibi bi haftasonu varsa bir panelvan olan arkadaşını ayarla istanbula gidin birlikte bide ona rakı balık ısmarlarsın boğazda oda memnun kalır hemde uygun yollu halledersin işi. baktın ki yok nakliye firmalarına dayanacaksın onlarda biraz iteleyecek tabi haliyle.

  • pposeidon1  (08.10.09 13:30:11)
bu "ambar" dediğiniz şey nedir, koltuk takımını masayı falan onlara veririm hiç olmadı, hassas aletleri de kendim götürürüm?

panel van olayı benim de aklımda, öyle bi arkadaş bulunca uygulatırım :)
  • karapolisnas  (08.10.09 13:47:18)
Bu ambarlar genelde o firmadan bu firmaya mal filan taşırlar ama arada böle işleride alırlar google da izmir nakliye ambarları yaz bi ton yer çıkıyor bak onlardan uygun olana ver eşyaları...

  • pposeidon1  (08.10.09 14:34:18)