Powerbox

Onerebileceginiz kalite/fiyat paritesinin uygun oldugu powerbox markasi var mi?
(Teknosa da 60 tl ye de var, sokakda selfie cubuguyla 10 tl ye satilan da, durduk yere telefonu patlatmayalim)

Powerbox dediğin powerbank mi? Powerboxı chip tuningciler kullanmıyor muydu :)

Telefon nedir? QC 2.0 destekliyorsa ve destekleyen bir adaptörünüz varsa yine bunlara uygun bir powerbank baya bir zaman tasarrufu sağlar. Aukey'inkiler güzele benziyor. Yok normal 1 amperlik 2.1 amperlikler yeter diyorsan da Samsung Sony iyidir.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (11.10.15 20:48:37)
abi gözünü seveyim powerbox ne fiyat paritesi ne :D yanlış yerde yanlış kelimeler :D

sony
asus
xiaomi
samsung
gp energy
panasonic
duracell
ttec

hangi markanın powerbank'ını istiyorsun ağırmı olsun hafif mi ? eldemi taşırsın çantadamı ?

kaç kere şarj edebilsin adaptör görmeden hangi telefonu kullanıyorsunuz
  • protrek  (11.10.15 20:58:28)
asus zen power iphone 6 için 4 tam şarj çıkartıyor ben 59 tlye almıştım

eshop.asus.com
  • metehan01  (11.10.15 21:00:16)
www.hepsiburada.com

Bunu al, incecik, on numara cihaz, abim kullanıyor, miliamper değeri gayet ideal, ortalama bi telefonu 2 kere doldurur.
10.000 mAH olanlar var ama çok kaba, ele avuca cebe sığmaz.

Bu arada Xiaomi Çin'in önde gelen markalarındandır, ürünleri çok iyidir aklında bulunsun.
  • msb  (11.10.15 21:03:07)
Oncelikle cevaplariniz icin tesekkurler.
Cok dogru soyluyorsunuz. O kadar konuya bilmeyen ben. Iphone 5 kullaniyorum. Uzun omur ve gun icerisinde 2-3 kez doldursa yeter bana.
Fiyat paritesini de bilmiyorum, telefonu bozmayacak kalitede orta fiyat bir sey olsun yeter.
  • mc limon  (11.10.15 22:52:11)
Bir de hafif olmasi onceligimdir, cepte tasinmali

  • mc limon  (11.10.15 22:53:26)